fbpx

Divadelná online škola

Prihlásiť sa

Divadelná online škola je určená všetkým záujemcom o kompletné základy herectva. Je vhodná pre začiatočníkov – mierne pokročilých, a tiež ľudí z biznisu. Rovnako svojím obsahom pomôže mladým študentom pripravujúcim sa na prijímačky či castingy.

Je spracovaná formou moderného hybridného vyučovania, ktoré kombinuje v sebe online štúdium a živý seminár. Pozostáva z 20 online lekcií, ktorých obsahom sú základné techniky herectva, javiskovej reči, práce s textom, pohybom a tiež doplnkové lekcie z réžie a dramaturgie.

Súčasťou je tiež pracovný zošit, študijné materiály, podporná skupina na sociálnych sieťach, konzultácia s lektorkou. Jednotlivé lekcie obsahujú kreatívne zadania, ktoré môžete vypracovať doma. Pravidelne, v intenzite každé 3 mesiace organizujme v Bratislave víkendový seminár, na ktorom študenti pod odborným lektorským vedením absolvujú tréning v malej skupine. Počas semináru budú študenti preskúšaní z úloh a zadaní online školy. Po absolvovaní dostanú certifikát a odborný feedback.